ابزارهایی سودمند برای کسب وکار (قسمت اول)

خانه » دسته‌بندی نشده » ابزارهایی سودمند برای کسب وکار (قسمت اول)

ابزارهایی سودمند برای کسب وکار (قسمت اول)

در دنیای کسب و کار، بهینه سازی فرآیندها و کاهش مدت زمان انجام آنها از اهمیت بسیاری برخوردار است. یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیران امروز، کاهش اثر منابع انسانی در اجرای فرآیندهاست. در سالهای اخیر نرم افزارهای کاربردی بسیاری جهت بهبود روندهای کسب و کار تولید شده است. تصمیم داریم در یک سلسله مقالات با ابزارهای کاربردی که به کمک کسب و کار شما می آیند آشنا شویم.

  1. Dropbox : یک اپلیکیشن کاربردی با رابط کاربری بسیار ساده که از طریق آن شما می توانید فایلهای خود را آپلود کرده و در فضای مجازی با دیگران به اشتراک بگذارید. به صورت پیش فرض 2گیگابایت حجم در اختیار هر کاربر قرار میگیرد که شما می توانید در ازای معرفی هر کاربر جدید تا 500 مگابایت فضای رایگان دریافت کنید. ویژگی کاربردی که این اپلیکیشن دارد این است که به روز شدن اطلاعات بلافاصله پس از تغییر در آنها صورت می گیرد. شرکت های گوگل و مایکروسافت نیز پس از ورود Dropbox به دنیای کسب و کار، سرویس های مشابهی به نام Google Drive و Skydrive راه اندازی کردند که البته Dropbox هنوز از محبوبیت بیشتری برخوردار است.
  1. Skype: یکی از قدرتمندترین نرم افزارها در زمینه برقراری ارتباط صوتی و تصویری از طریق اینترنت که سالهاست به عنوان محبوب ترین اپلیکیشن در این حوزه مورد استفاده قرار میگیرد. تماس تلفنی و ویدیویی بین کاربران اسکایپ کاملاً رایگان است و برای تماس با تلفن ثابت و تلفن موبایل نیاز به خرید اعتبار می‌باشد. از دیگر قابلیت های این نرم افزار می توان به امکان کنفرانس همزمان بین چند نفر اشاره نمود.
  1. EchoSign : اپلیکیشنی از شرکت Adobe که وظیفه مدیرییت و بایگانی اسناد را بر عهده دارد. این نرم افزار این امکان را برای شما فراهم می کند که اسناد کسب و کارتان را به صورت الکترونیکی امضا، ثبت وذخیره و بایگانی کنید. در چند سال اخیر EchoSign به عنوان یکی از مفیدترین اپلیکیشن ها در زمینه امضای الکترونیکی برای کسب و کارهای کوچک در دنیا شناخته شده است.

 

ادامه دارد….

توسط |2018-11-01T20:21:56+03:30دسامبر 30th, 2015|دسته‌بندی نشده|بدون دیدگاه

درج دیدگاه