هوش CRM

خانه » آموزش » هوش CRM

هوش CRM

سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان پیش از آنکه در قالب یک نرم افزار باشد یک تفکر و نگرش سازمانی است که به سازمان جهت می بخشد.

پیاده سازی سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان در هر مجموعه، می تواند مزیت های بسیاری برای سازمان داشته باشد. بهبودسرویس دهی به مشتری، افزایش رضایت مندی مشتری و در نتیجه افزایش مشتریان وفادار ، افزایش فروش، توسعه ی کسب و کار، در دسترس بودن اطلاعات مشتریان، بازاریابی موثر تر محصولات و خدمات، بازاریابی هوشمندانه تر، مدیریت مشتریان جدید و کاهش هزینه های بازاریابی از جمله این مزایا هستند.

مشتریان راضی از یک مجموعه تنها در صورتی افزایش می یابند که آن مجموعه بتواند خدمات بهتری را به مشتریان خود ارائه دهد و پس از گذشت چندی این مشتریان راضی، به مشتریان وفادار تبدیل می شوند و به موجب آن، فروش آن مجموعه افزایش می یابد.

CRM به امور مربوط به بازاریابی یک مجموعه سامان می بخشد و سبب می گردد از این پس وقت و انرژی افراد حاضر در واحد بازاریابی مجموعه بسیار هوشمندانه تر صرف گردد.

مشتریان هر سازمان قلب سازمان محسوب می شوند. به همین دلیل CRM  بسیار مهم است…

 

<a href="http://shainaco.com/wp-content/uploads/2015/12/CRM-Benefits-shainaco.com_ cheap cialis 5mg.png”>CRM-Benefits-shainaco.com

 

توسط |2018-11-09T00:39:21+03:30دسامبر 26th, 2015|آموزش, ویانا|بدون دیدگاه

درج دیدگاه